Szanowni Państwo

Serdecznie witamy na portalu turystycznym www.speedtravel.pl.
Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne narzędzie do odnajdywania oraz zakupu ofert turystycznych w kraju i za granicą, rezerwacji miejsc hotelowych, zakupu biletów lotniczych i autokarowych oraz wynajmu samochodów. Rozwiązanie to ma za zadanie ułatwić Państwu skuteczne poszukiwanie najlepszej oferty, oszczędzić Państwa cenny czas oraz pozwolić zdobyć potrzebne do zorganizowania wypoczynku informacje.

Informujemy, że Biuro Podróży Speed Travel oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet, telefonicznie lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta (41-706 Ruda Śląska, ul. 1 Maja 35).

Poniżej, dla ułatwienia, opisujemy proces rezerwacji w kilku krokach.

1. Wybór oferty

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. System jest prosty i intuicyjny ponieważ został tak zaprojektowany, aby rezerwacja wymarzonego wyjazdu była łatwa i przyjemna.
Wprowadź kryteria wyszukiwania. Jeśli chcesz doprecyzować skorzystaj z opcji wyszukiwania zaawansowanego, gdzie możesz wprowadzić dodatkowe preferencje dotyczące udogodnień itp. Po naciśnięciu przycisku "szukaj" otrzymasz listę ofert spełniających wybrane kryteria. Po lewej stronie w liczniku pokaże się liczba ofert odpowiadających Twoim kryteriom.

Aby ułatwić znalezienie oferty, na stronie głównej portalu znajdują się także najciekawsze promocje, oferty wyjazdów do najpopularniejszych krajów i kurortów na całym świecie, oraz ofertę tematyczną.

2. Rezerwacja oferty

Po zapoznaniu się ze szczegółami interesującej Cię oferty, wybierz jeden z trzech sposobów założenia rezerwacji:

 • Przez Internet:


 • Kliknij przycisk „Zarezerwuj”, wpisz swoje dane osobowe do formularza następnie ponownie kliknij „Zarezerwuj”. Formularz zostanie wysłany do naszych konsultantów, którzy skontaktują się z Państwem.

 • Przez telefon:


 • Zadzwoń pod numer 32 273-65-92, 509 943 321, 502 611 210. Wskaż swoje preferencje dotyczące zamawianej usługi lub podaj „kod oferty” (znajduje się on w lewym górnym rogu strony z opisem oferty).
  Nasz konsultant przeprowadzi Cię szybko i wygodnie przez cały proces rezerwacji.

 • W Biurze Obsługi Klienta:


 • Nasze Biuro Obsługi Klienta mieści się w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 Maja 35. Nasz pracownik przeprowadzi Państwa szybko i wygodnie przez cały proces rezerwacji.

  Bez względu na to, czy wyślesz zgłoszenie przez Internet, zadzwonisz do Biura lub odwiedzisz nasze biuro, konsultantka potwierdzi dla Ciebie rezerwację, obliczy całkowitą cenę i przedstawi ostateczną wersję do akceptacji. W przypadku, jeśli zdecydowałeś się na rezerwację przez Internet lub telefon nasza konsultantka prześle e-mailem na Twoją skrzynkę potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z wymaganymi dokumentami rezerwacyjnymi: umową-zgłoszeniem i warunkami uczestnictwa. Po wypełnieniu tych dokumentów, odeślij je do nas (wymóg formalny) na fax nr 32 273 65 92 lub prześlij zeskanowane na adres: biuro@speedtravel.pl konsultantka dokona dla Ciebie rezerwacji wstępnej (informację o terminie ważności rezerwacji wstępnej znajdziesz w wysłanym e-mailu).

  3. Płatność

  Po weryfikacji dokumentów zostaniesz poinformowany o możliwościach dokonania zapłaty. Proszę wybrać tę najbardziej dla Ciebie dogodną:

 • Przelew tradycyjny:

 • Proszę zlecić przelew z dowolnego banku na nasze konto. W tytule przelewu wpisujesz numer rezerwacji nadany przez Speed Travel przesłany do Ciebie drogą elektroniczną w dokumentach rezerwacyjnych oraz imiona i nazwiska uczestników, zgodnie z dokumentami rezerwacyjnymi. Prosimy również o podanie nazwy kraju, hotelu, kodu oferty z naszej strony internetowej speedtravel.pl, co może pomóc w identyfikacji wpłaty i przyspieszyć potwierdzenie rezerwacji.
  Numer konta bankowego:

  SPEED Firma Transportowo-Usługowa Grażyna Kramerska
  41-800 Zabrze, Ul. Gen de Gaulle'a 28a/6
  PKO BP
  70 1020 2401 0000 0402 0225 6295

  Uwaga!
  Imprezy organizowane przez Organizatora Bee Free Holidays wymagają wpłat bezpośrednich na konto firmowe Organizatora podane poniżej:

  Bee & Free Sp. z o.o.
  02-927 Warszawa, ul. Zawojska 34
  Raiffeisen Bank Polska S.A.
  58 1750 0009 0000 0000 1214 0638


  Alfa Star
  Wpłaty za imprezy turystyczne prosimy dokonywać na konto bankowe zawarte na „UMOWIE – ZGŁOSZENIU”
  W wyjątkowym przypadkach na konto:
  Bank Millenium SA
  39 1160 2244 0220 1122 1119 9996


 • Gotówka:


 • Za imprezę mogą Państwo zapłacić w naszym Biurze Obsługi Klienta w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 Maja 35

  Ważna informacja!

  Możesz przyspieszyć proces rezerwacji poprzez skrócenie czasu oczekiwania na zaksięgowanie Twojej wpłaty. Prosimy Cię o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@speedtravel.pl lub faksem na numer 32 273 65 92.

  4. Potwierdzenie rezerwacji

  Po dokonaniu wpłaty i jej zaksięgowaniu konsultantka potwierdza ostatecznie rezerwację wysyłając do Ciebie e-mailem lub faksem potwierdzenie rezerwacji, które zabierzesz ze sobą na lotnisko. Potwierdzenie rezerwacji stanowi dokument niezbędny do odebrania voucher’ów podróży na lotnisku. Z reguły Organizator wymaga stawienia się na lotnisku na 2-3 godziny przed planowanym odlotem. Dokładne informacje na ten temat otrzymasz wraz z potwierdzeniem rezerwacji. Każdy klient zostanie telefonicznie poinformowany o godzinach wylotu.
  Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda nam się z Tobą skontaktować, prosimy o kontakt na naszą infolinię na co najmniej 24 godziny przed planowanym wylotem. Wszystkie powyższe działania mają jeden cel: Twoje wakacje nie mogą Cię ominąć!

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług licząc na Państwa miłe wspomnienia z wyjazdu!


  Speed Travel na Facebook'u